Peşinat USD12830.00 Müşteriden Polonya'da

- Dec 20, 2019-

Eylül ayında Kanton Fuarı'nda, katlanır yağmur suyu kovamızla çok ilgilenen Polonyalı bir konuk Mike ile tanıştık. Fabrikamızı ziyarete götürdük. 100 litre, 160 litre, 200 litre, 380 litre, 500 litre, 750 litre ve 1000 litre ile çok ilgilendi. Minimum sipariş miktarı 6000 adet olan teklifle görüştü ve yağmur suyu kovası malzemesinin sis yüzeyli PVC malzeme olduğunu ve diğer müşterilerden farklı olarak, hepsi 1 inç çapında iki yağmur suyu toplama sistemi istedi.

Çünkü Almanya'da çok sayıda OBI süpermarketi ve İngiltere'de Aldi süpermarketleri tedarik ediyoruz ve Polonya'da da müşterilerimiz var. Polonya pazarını çok iyi tanıyoruz. Nisan-Ekim ayları arasında her yıl satış mevsimi ve 500 litre ve 1000 litre Polonya'da en popüler olanlardır. Bu bilgileri müşterilerimize anlatıyoruz. Çok profesyonel olduğumuzu düşünüyor.

3 aylık iletişimden sonra ona örnekler de verdik. Şimdi, nihayet siparişi onayladı ve peşinat ödedi. Yağmur kovasının ihtiyaç duyduğu parçalar diğer müşterilerinkinden farklı olduğu için, satın almaya mümkün olan en kısa sürede başlamamız gerekiyor ve en son teslimat Çin Bahar Şenliği'nden sonra yapılabilir.

Ürünlerimiz hakkında herhangi bir şüpheniz varsa bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız. Farklı şekil, renk, ürün boyutlarını ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz. E-posta: eva@softliquidtank.com


Bir çift:Ücretsiz Sonraki:Nijerya Müşteri İçin İçme Suyu Deposu