Yastık Yakıt Mesane 5m3 10 adet Pakstan'a Sevk Edilecektir

- Dec 31, 2019-

Pakistan'dan yastık yakıt mesanesi ile ilgilenen bir müşteri, birçok kez birbirimizle iletişime geçiyoruz, dizel depolamak için 10 parçada 5m3 satın almayı planladı. Yakıt mesanesinin üstünde 2.0 inç emme / çıkış valfi yapabiliriz, ayrıca üstte bir hava rel i ef.

flexible oil tank for transformer oil

Bugün Pakistan'daki Karaçi limanına deniz yoluyla katlanabilir yağmur varilleri göndereceğiz.

Yastık yakıt mesanesi, geçici depolama yakıtı, yağ, su, kimyasal ve diğer sıvılar için özel olarak tasarlanmıştır. Standart tip yüksek gerilimli polyesterden yapılmıştır.Çerçeve iş malzemesi, her iki tarafta özel poliüretan ile kaplanmış terylen kumaştır. TPU malzemenin toplam kumaş kalınlığı 1.35mm'dir.

material of pillow transformer oil storage tank carton packing of pillow fuel bladder

Yastık yağı mesanesi saha mühendisliği projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve proje için enerji sağlamak için yağ depolanmaktadır.Çin ordusunun sahada kullanması için çok sayıda miktarda petrol tankına sahibiz. Bazı büyük ölçekli trafo merkezleri veya ulusal enerji şirketleri ve bazı büyük ölçekli kimyasal tesisler de bu tür esnek petrol mesanesi kullanmaktadır.

Yastık yakıt mesanesinin aşağıdaki sıvıyı depolayabileceğini size bildirmeliyiz:

Genel c hemikaller, yağlama yağları, dditifler, şekil değiştirici yağlar, plastikleştiriciler, sentetik reçineler, d etergent,

silikatlar, e mülsiyonlar, s a ziklikler, n atural l atex, s sentetik sentetik atex, g lycerin, pinting mürekkepler, b ase o il, g lycols,  

plyoller, beyaz asit, h erbisit, gübre, hindistancevizi yağı , r inhibitörleri.


Bir çift:Mutlu Noeller ve mutlu yıllar Sonraki:Sıvı Depolama Yastık Mesane Tankı